Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ultrazvuk medio sono‚ green vac

Zelená VAC Prestige

 

·  Přístroj pro Zlepšování mikrocirkulace roztírání vazivové tkáně s pomoci pulzujícího podtlaku
 

·  Tři různě velké radiální aplikátory, s jejichľ pomoci vytváříme kruhové kožní vrásky
 

·  Pět standartních Pět vlastních programů

Slabý průtok krve lymfní tekutiny je příčinou Change na kůži av podkoží. Důsledkem je hromadění odpadních látek z metabolismu. Zduřením podkožní vazivové tkáně je vzhled pokožky každý den horší. Objeví se Množství prohlubní hrbolků, Jež dávají pomerančový obraz kůže, Známý pod názvem Celulitida. Nový přístroj GREEN VAC je Svým jednoduchým Současné rafinovaným zpusobem Použití velmi pokrokovým v léčbě ošetření Change v podkoží. Využívá metodu pulzujícího podtlaku. Léčba s podtlakem je po staletí Známá jako dobrý Způsob Zlepšování mikrocirkulace roztahování vazivové tkáně.

S pomoci vytvořených aplikátorů, Které Mají Ve svém středu rotující kuličku, snadno se současným sáním utváříme kruhové kožní vrásky, ve kterých dojde k masáží Současné k natahování podkoží. Velmi se zlepšuje průtok take čerstvé krve tím Dochází k odtoku krve drenáži lymfní tekutiny. Podtlak zlepšuje natahování vazivové tkáně tuků, Které se rozrostly Nadměrné Také zlepšuje Tyto stavy. Rozličné aplikátory umožňují léčbu na velkých Nebo malých površích kůže Také na Hure dostupných místech. Možnost nastavení horního i spodního podtlaku napomáhá k tomu, že léčbu lze provádět take na nejcitlivějších místech kůže. Rychlost trvání podtlaku Snadno individuálně přizpůsobíme. Před vlastní léčbou na pokožku naneseme anticelulitidní gel, Který Dostatečné rozetřeme. Potom použijeme olej, Který usnadňuje lepší pohyb aplikátorů po kůži zabezpečí kontakt.

Indikace pro Použití přístroje GREEN VAC: endomatózní, fibrózní, zjizvená fáze celulitu, ošetření zmenšování obličejových vrásek, čerstvých jizev strií.

 

Medio SONO KOSMETIKA

 

·  Ultrazvuková léčba s frekvencí 3 MHz

·  Dvě propojené sondy na obličej, jedna na tělo

·  Účinná léčba celulitu, obličejových vrásek

·  Možnost vtírání krémů, přípravků hlouběji do podkoží

Ultrazvukové vlnění má v těle dva účinky:
 

·  mechanické

- Mikromasáž, napíná tkáň.

·  teplotní

- Třením mezi molekulami dojde ke tvorbě teploty.


Tyto dva účinky vyvolají třetí Účinek -- biologický

·  Zlepšení regeneračních procesů v kůži

·  zlepšují napínání vazivové tkáně

·  zlepšují prokrvení

·  větší prostupnost přípravku hlouběji do podkoží
Používáme přístroj s velkým úspěchem PŘI:

·  Odstraňování vrásek v obličeji

·  vtírání léčebných látek

·  ošetření obličeje
 

·  PŘI léčbě celulitu

- Zlepšuje prokrvení
- Menší pomerančový povrch kůže
- Hlouběji vtírá léčebné látky


Léčba celulitu:
 

Doporučujeme ji pro ženy, Které Mají již následný stav celulitu - početnější podkožní změny-pomerančový obraz kůže. Ultrazvuková mikromasáž rozbíjí podkožní vlákna zlepšuje obraz kůže. Vzhledem k zahřátí se take zlepšuje prokrvení kůže a podkoží. Používání se doporučuje Současné anticelulitních krémů, gelu pro Zlepšení prostupnosti do tkáně Zlepšení účinku. Ultrazvuková léčba Nejlépe se používá ve spolupráci s ruční Nebo přístrojovou lymfní drenáží, who zlepšuje anticelulitní Účinek.Ošetřování obličeje:
 

Ultrazvukové vlnění je velmi Úspěšné PŘI Odstraňování malých vrásek na unavené kůži, pro Zlepšení prokrvování, tonizace vazivové tkáně pro vtírání výživných substencí hlouběji do pokožky. Ošetřování obličeje Je možné Způsoby více. K volbě jsou tři programy. Každý z programů je sestaven tak, že pro Snadno se dá doplnit s ohledem na zkoušky potřeby. Převládající část programu je závislá od účinku, Které očekáváme.

 

TOPlist
aktualizováno: 25.10.2017 21:53:09